Co nowego w KN FORUM PEDAGOGICZNE

kategoria: Dydaktyka

W pierwszym semestrze roku akademickiego, spotkania Koła Naukowego FORUM PEDAGOGICZNE koncentrowały się na pracy z fotografią i metaforą. Gry coachingowe z wykorzystaniem kart Points of  You okazały się czasem refleksji oraz nieograniczonej liczby interpretacji różnorodnych obrazów. Było odważnie, inspirująco, kreatywnie i rozwojowo. Z kolei styczniowe spotkanie w towarzystwie dźwiękowych mis terapeutycznych wyciszyło uczestniczki przed zimową sesją egzaminacyjną.

W kwietniu Koło organizuje III Konferencję naukową z cyklu Nauczyciel i uczeń w działaniu na którą bardzo serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków szeroko pojętej pedagogiki J

Na Facebooku została uruchomiona i będzie redagowana przez członkinie Koła nowa strona: Forum Pedagogiczne Bielsko Biała ATH– ma być refleksyjnie, motywacyjnie i dyskusyjnie. Zapraszamy do polubienia, obserwowania i komentowania.

 

© 2015 Instytut Pedagogiki, Wydział Humanistyczno-Społeczny Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Wszystkie prawa zastrzeżone.